Prenosimo informaciju sa zvaničnog sajta opštine Paraćin.

‚‚Članovi opštinske organizacije gluvih i nagluvih, Nenad Mahmutović i Milica Đokić, koji su nedavno ušli u prvi krug izbora za učešće u popularnoj emisiji “Ja imam talenat” od 4.000 prijavljenih izabrano 500 kandidata, prošli su i sledeći nivo selekcije. Ovih dana u Beogradu je izbor od prvih 500 sužen na 40 kandidata, pa Milici i Nenadu predstoje još dva kruga izbora, sa velikim šansama da učestvuju u emisiji “Ja imam talenat” i prikažu svoju veštinu i harizmu, koje su sa obzirom na visok stepen oštećenja sluha koji oboje imaju, potpuno zapanjujuće. Mladim plesačima, članovima opštinske organizacije gluvih, potrebna je matrijalna pomoć da bi nastavili takmičenje, odnosno putovali za Beograd, boravili tamo uz pomoć personalnog asistenta i obezbedili adekvatne kostime za nastup, pa je ovo apel za pružanje podrške ovim mladim ljudima koji predstavljaju naš grad u najboljem svetlu.‚‚

Zelimo da se pridružimo pozivu za pomoć, adresu opštinske organizacije gluvih i nagluvih u Paraćinu možete naći na linku.

Mali oglasi Paraćin