Uloga predstavljanja firmi na tržištu danas se menja brže nego ikada. Ono što je u ovom trenutku važno jeste da firme moraju da reaguju na vreme i ispune sve veća očekivanja klijenata. Kanali komunikacije se menjaju a društvene mreže danas su postale relevantan kanal koji će pružiti klijentima najbolje.

Na konferenciji Jagodrom koja će biti održana 13.05.2017. u Jagodini, po prvi put privrednici će imati prilike da iz prve ruke čuju kolika je važnost društvenih mreža, bloga kao i online prodaje da bi biznis opstao u novom svetu.

jagodrom

Na Jagodromu ćete moći da čujete najbolje predavače i doživite praktično iskustvo koje je moguće odmah primeniti. Kroz inspirativne govore, pomenute strategije i na prvom mestu iskustva naših govornika, naučićete u kom pravcu treba da se razvija Vaš nastup na socijlanim mrežama i kako da unapredite svoje poslovanje smelo i čvrsto jer to je suština.

Korisne teme koje ćete moći da čujete na koferenciji pokrivaju sledeće oblasti:

  • Nastup kompanije na društvenim mrežama (Facebook, Instagram i druge…)
  • Blog – kako da privučete više klijenata korisnim tekstovima?
  • Online prodaja
  • Email marketing
  • Google pozicioniranje
  • SMS marketing
  • Reklamiranje za Google i Facebook
  • Pravne začkoljice kod online prodaje
  • Budućnost digitalnog marketinga

Shvatićete zašto je potrebno da održite korak sa vremenom upravo sada.

Iskoristite jedinstvenu priliku i posetite konferenciju Jagodrom i saznajte kako da izvučete makmimum iz svog biznisa.  Klikom na link ispod možete se registrovati još danas i rezervišite svoje mesto na vreme.

Registruj se

Mali oglasi Paraćin