jovan-memedovic

 

Kako je na svom blogu autor i voditelj emisije Sasvim Prirodno Jovan Memedović najavio u nedelju 26.01.2014 na RTS I sa početkom 18:25h emitovaće se emisija o Trci preživljavanja koja je održana početkom oktobra 2013 godine o čemu smo već pisali  na Grzi.

Kakve su vam šanse sa prirodom? Kako procenjujete svoje sposobnosti u okolnostima divljine? Da li biste pronašli hranu i vodu? Da li umete da zapalite vatru kresivom, da napravite sklonište od onoga što u prirodi nađete?
Da li biste preživeli?

 

fotografija preuzeta sa blog-a Jovana Memedovića

Mali oglasi Paraćin

Izdajem poslovni prostor ukupne površine 150 kvadr ...
Izdajem kuću u Paraćinu , površine 100 m2, u ulici ...
Izdaje se kompletno opremljena stomatološka ordina ...
Izdajem namesten stan u Paracinu u blizini crkve. ...
Na prodaju porodicno stambena kuca u Paracinu,Tesl ...