pistoljPetar R. (20) iz Paraćina je sa devojkom i njenom drugaricom bio u vikendici na Grzi, a kad ga je "pogodila" pesma prislonio je sebi pištolj uz glavu i pucao. On je operisan i u životnoj je opasnosti
Dvadesetogodišnji mladić Petar R. iz Paraćina pucao je pred dve devojke sebi u glavu u obližnjem izletištu Grza, misleći da je pištolj prazan.

On je u teškom stanju, jutros je operisan na Neurohirurškom odeljenju Opšte bolnice u Ćupriji.
Kako saznajemo, do tragedije je došlo u subotu oko 22:30 sati, u vikendici na Grzi, gde je mladić došao sa svojom devojkom i njenom drugaricom.
- Mladi su se zabavljali slušajući muziku, a onda je počela jedna pesma koja je Petra R. “pogodila”. Prislonio je sebi pištolj uz glavu i pucao, misleći da u njemu nema metka. Pištolj je, inače, u njegovom vlasništvu. Nasledio ga je od pokojnog oca i imao je dozvolu za držanje – kaže izvor Telegrafa.
Mladić je zadobio prostrelnu ranu glave i u životnoj je opasnosti. On je jutros operisan, ali u ćuprijskoj Opštoj bolnici lekari ne žele da daju nikakvu prognozu njegovog zdravstvenog stanja.

tekst preuzet sa Telegrafa

Mali oglasi Paraćin

Domaći gusti sok od breskve, napravljen od najbolj ...
Prodajem lovačku kameru fotoklopku odlična za sve ...