Marina Stefanović, pr Agencija za konsalting i menadžment ATLAS-QMS Paraćin

Agencija za konsalting i menadžment pruža usluge iz oblasti implementacije sistema upravljanja kvalitetom zaštitom životne sredine, bezbednošću i zdravlja na radu i bezbednošću hrane po zahtevima ISO standarda (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 HACCP, ISO 22000), usluge izrade ekoloških projekata (planovi, dozvole, IPPC, SEVESO, upravljanje otpadom, planovi monitoringa), praćenje zakonske regulative, usluge licenciranog savetnika za hemikalije, usluge BZR lica, različite obuke i edukaciju iz oblasti menadžment sistemima i primene savremenih alata za poboljšanje poslovanja (kaizen, 5S Lean Six Sigma), interne provere sistema i eksterne provere isporučilaca.

Osnovne informacije

  • Naziv: Marina Stefanović, pr Agencija za konsalting i menadžment ATLAS-QMS Paraćin
  • Adresa: Vojvode Misica BB
  • Mesto: Paraćin
  • Broj telefona: + 381 (61) 13 52 072
  • Email adresa: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
  • Logo: Logo
  • Mobilni: + 381 (61) 13 52 072
U ovoj kategoriji pogledajte i « SZR "Radica i Lela"

Mali oglasi Paraćin

Reparatura proteze izrada totalnih i parcijalnih p ...
Dekorisanje prostora za sva Vaša veselja Mladenač ...
MOLIM VAS pročitajte opisProdajem Zastavu 101 2003 ...
Na prodaju Traktor IMT 539 sa Kabinom i Kompresoro ...
Prodajem Ram memoriju 2x 4 GB DDR3L 1600 Mhz memor ...