dodir prirode preduzece paracin26.11.2010 godine učenici Tehnološke škole u Paraćinu na sajmu omladinskog preduzetništva u Kragujevcu osvojili prvo mesto za najbolju ideju, biznis plan, logo, a drugo mesto za najbolji postavljeni stand. Preduzeće Dodir prirode je predstavilo prirodne lekovite preparate u posebno dizajniranim pakovanjima. La Bella Natural takodje preduzeće Tehnološke škole iz Paraćina dobilo najgradu za najbolje sajamsko predstavljanje. Učenice koje su predstavile preduzeće Dodir prirode su Jovana Gagić (finansijski direktor) Ivanka Vidić (direktor) Jelena Matić (direktor marketinga) Vesna Petković (komercijalista).

Mali oglasi Paraćin

Na prodaju kuca u Teslinoj ulici u Paracinu 150 me ...
Prodajem novu YI Dome kameru sigurnosnu kameru ako ...
Otkupljujem knjige iz kucnih bibiloteka,kao i komp ...
Prodajem phantom 3 Professional sa jednom original ...
Motorna prskalica M-100S i M-150S Motokultivators ...