Legendarne "Legende" i ovog februara tradicionalno na paraćinskom koncertu. Pozorište Paraćin, utorak 12. februar 2019. u 20 časova koncert grupe Legende.


Grupa Legende osnovana je u Beogradu 1988. godine, kada i objavljuje svoj prvi album. Prva koncertna sezona grupe počela je na Bogojavljanje 19. januara 1995. godine, koncertom u beogradskom Sava Centru i do februara 2018. godine održano je 58 koncerata u istoj dvorani. Tradicija koncerata u Sava Centru se nastavlja već dvadesettri godine neprekidno, i svaka nova koncertna sezona započinje u Sava Centru, zatim grupa Legendenastavlja sa turnejom po gradovima širom Srbije, regiona i inostranstva.

Cena karte 900 dinara.

legende

Mali oglasi Paraćin

Na prodaju Cepana drva,Bukova,Cerova i Barenova,po ...
Izdajem kucu sa dvoristem u centru Paracina, ulica ...
Motorna prskalica M-100S i M-150S Motokultivators ...
Koristio sam ga samo na letovanju tri puta i posle ...
NOV KIOSK na prodaju. Obložen panelima i staklom ...