XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

Prodajem cepter šerpu zapremine 5,7l i cepter oval ...
prodajem ugradni sudoper,80x46 - dupli ,inox Metal ...
Prodajem cepter stolnjak za dvanaest osoba bele bo ...
U Novom Sadu, nedalek od centra iznajmljujemo sobe ...
Apartmani i Prenoćište u Novom Sadu, nedaleko od c ...