XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

Prenociste Novi Sad,Stojić Privatni smeštaj i pre ...
Najbolji u Gradu – Klub Gejak Misar Intim ...
Na prodaju kuca u Teslinoj ulici ,iznad auto/puta ...
Nudim Servis i popravku vaseg racunara u vasem dom ...
Prodajem sto puno drvo beli jasen lakiran u prirod ...