XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

Dugotrajnim pogrešnim čupanjem dlačica na obrvama ...
Elektrostimulatorom misica, ubrzava se rad Vaseg m ...
Izdajem ili prodajem kuću u Paraćinu od 100 kvadra ...
Auto uvezen pre 3 godine iz Nemacke,sa originalnom ...
Minival i farbanje trepavica – Zbogom maskare! ! ! ...