XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

Izdajem salon, Paracin, centar, njegova osnovna de ...
Prodajem cepter šerpu 5,5l icepter ovalni poslužav ...
Sada već legendarna Xiaomi YI akciona kamera dobil ...
prodajem kucu prizemnu, lepo sredjenu i spolja i i ...
D U B I N S K O   P R A Nj ENameštaja, automobila, ...