Na ulicama Paraćina vlada praznična atmosfera. Možda zato što se ljudi raduju organizovanom dočeku, koji će naš grad imati nakon mnogo godina. Uglavnom su bendovi zabavljali publiku 2. ili 3. Januara, ali sada će 31. Decembra publiku zabavljati paraćinski bend Novi promili. Uz njih će na gradskom trgu nastupiti i  trubački orkestar Slavoljuba Bogojevića i Aleksandra Gajića. Početak koncerta je od 21 čas na gradskom trgu. Pored muzike u novogodišnjoj noći naši sugradjani i gosti našeg grada imaće prilike da uživaju i u vatrometu kao i u vinima i rakiji iz paraćinskog vinogorja.

novogodisnji

Što se tiče organizovanih dočeka u lokalnim kafanama i kafićima cene se kreću od 20 evra po osobi pa i do 70 evra. Prilično veliki iznosi dočeka, ali omladina svakako ne želi da propusti novogodišnju noć. Sve od tehno muzike, narodne, pa do trubača, i velikog izbora hrane i pića, učiniće da oni sa planovima, provedu adekvatno novogodišnju noć.

M.S.

Mali oglasi Paraćin

Na prodaju plac od 15 ari i  vikendica 21m2 na Kar ...
U Novom Sadu, nedalek od centra iznajmljujemo sobe ...
Apartmani i Prenoćište u Novom Sadu, nedaleko od c ...
prodajem ugradni sudoper,80x46 - dupli ,inox Metal ...
prodajem trpezarijske komode Mobilija jednu ugaonu ...