kart sprintZa 6. avgust najavljeno je održavanje Karting revije “Rejs dej”, koju će u okviru ovogodišnjeg Sportskog leta realizovati Karting klub Kart sprint Paraćin. Gosti karting revije biće i treneri nacionalne vozačke akademije - NAVAK centar. Osim promocije karting sporta svi zainteresovani moći će da saznaju više i o bezbednosti u saobraćaju, jer će na raspolaganju biti i simulator čeonog sudara, o čemu će biti više reči na samoj prezentaciji, od 11 do 15 sati. Karting revija će početi u 15 sati a na njoj će voziti i najmlađi srpski karting vozač, Milan Nikolić, prvak Srbije i Evrope u svojoj kategoriji, polaznik škole Mihajla Šumahera. Organizatori iz Karting kluba Paraćin nadaju se lepom vremenu koje je uslov za uspešno održavanje revije. Informaciju preneli sa facebook profila Turističke organizacije Paraćin.
Mali oglasi

Beraci malime
( / Ostalo)

Beraci malime
06-13-2017

Trazim posao
( / Usluge)

noimage
05-29-2017

Sprava za vezbanje(bicikla)
( / Tehnika)

Sprava za vezbanje(bicikla)
08-23-2017

Nokia Lumia 800
( / Tehnika)

Nokia Lumia 800
05-10-2017

Unesi oglas