mito u srednjoj skoli u paracinuRadomir T. (64) iz Paraćina, profesor u jednoj srednjoj školi u tom gradu, uhapšen je jer je „tražio i uzeo 100 evra da bi jednom učeniku popravio ocenu iz predmeta koji predaje”, saopštila je danas Policijska uprava u Jagodini.

Njemu je određena mera zadržavanja do 48 sati, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo primanja mita, posle čega će biti priveden istražnom sudiji Više suda u Jagodini, navedeno je u saopštenju.

 

 

tekst preuzet sa ove strane

Mali oglasi Paraćin

Salon je opremljen krevet/sto za masazu, enterijer ...
Prodajem cepter šerpu 5,5l icepter ovalni poslužav ...
Prodajem po mnogima NAJBOLJI stativ u ovom cenovno ...
Prodajem cepter stolnjak za dvanaest osoba, bele b ...
Prodajem jednosoban, uknjizen stan na III spratu s ...