mito u srednjoj skoli u paracinuRadomir T. (64) iz Paraćina, profesor u jednoj srednjoj školi u tom gradu, uhapšen je jer je „tražio i uzeo 100 evra da bi jednom učeniku popravio ocenu iz predmeta koji predaje”, saopštila je danas Policijska uprava u Jagodini.

Njemu je određena mera zadržavanja do 48 sati, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo primanja mita, posle čega će biti priveden istražnom sudiji Više suda u Jagodini, navedeno je u saopštenju.

 

 

tekst preuzet sa ove strane

Mali oglasi

Izdajem namesten stan u Kragujevcu
( / Nekretnine)

noimage
05-29-2017

Labrador
( / Životinje)

Labrador
02-21-2017

Pravim domaći ajvar
( / Ostalo)

Pravim domaći ajvar
08-23-2017

Izdajem namesten jednosoban stan u Paracinu
( / Nekretnine)

noimage
07-05-2017

Unesi oglas