mito u srednjoj skoli u paracinuRadomir T. (64) iz Paraćina, profesor u jednoj srednjoj školi u tom gradu, uhapšen je jer je „tražio i uzeo 100 evra da bi jednom učeniku popravio ocenu iz predmeta koji predaje”, saopštila je danas Policijska uprava u Jagodini.

Njemu je određena mera zadržavanja do 48 sati, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo primanja mita, posle čega će biti priveden istražnom sudiji Više suda u Jagodini, navedeno je u saopštenju.

 

 

tekst preuzet sa ove strane

Mali oglasi Paraćin

Apartmani i Prenoćište u Novom Sadu, nedaleko od c ...
U Novom Sadu, nedalek od centra iznajmljujemo sobe ...
dve kuce na placu od 2,2 ara, legalizovane, uknjiz ...
Na prodaju automobil Zastava 128, `90 godište, u v ...
Prodajem cepter stolnjak za dvanaest osoba bele bo ...